To jest chyba wrzos. Zdjęcie zrobiłam z dwa tygodnie temu(jak jeszcze świeciło słońce). Jak wam się podoba? (komu się podoba +1, bardzo zależy mi na waszych opiniach)
Dzisiaj, zresztą tak jak wczoraj pada u mnie deszcz z małymi przerwami. Między tymi przerwami zrobiłam zdjęcie kropli deszczu, a zgadniecie na czym? (odpowiedzi piszcie w komentarzach)
I jak w ostatnich dwóch przypadkach komu zdjęcie się podoba daje +1