środa, 31 lipca 2013

Karuzela

 
Dawno mnie tu nie było, więc dziś dodam gifa xD
Wiem,że nikt nie doda komentarza,ale ja na nie czekam i wierze w was....
Napiszcie prosze czy podoba wam się i czy się rusza.

niedziela, 26 maja 2013

Schody do nieba

 
Przepraszam, bardzo dawno mnie tu nie było bo internetu nie ma i nie mam jak dodawać postów.
Dziś jedno z brzydszych zdjęć. Nazwane przeze mnie schody do nieba.
Nie oczekuje +1 dla tego zdj bo wiem że jest brzydkie, ale nic innego nie miałam :(

piątek, 3 maja 2013

To jest chyba wrzos

To jest chyba wrzos. Zdjęcie zrobiłam z dwa tygodnie temu(jak jeszcze świeciło słońce). Jak wam się podoba? (komu się podoba +1, bardzo zależy mi na waszych opiniach)

niedziela, 28 kwietnia 2013

Deszcz

Dzisiaj, zresztą tak jak wczoraj pada u mnie deszcz z małymi przerwami. Między tymi przerwami zrobiłam zdjęcie kropli deszczu, a zgadniecie na czym? (odpowiedzi piszcie w komentarzach)
 

 I jak w ostatnich dwóch przypadkach komu zdjęcie się podoba daje +1

sobota, 27 kwietnia 2013

Słoneczko

Trochę słońca, kiedy u mnie pada deszcz..
 
 
I jak przy ostatnim zdjęciu komu się podoba daje +1 :D


piątek, 26 kwietnia 2013

Pierwsze zdjęcie

To że taką mam ochote na pisanie wielu postów spowoduje,że już dziś opublikuje pierwsze zdjęcie.
 
 
To zdjęcie wykonałam jesienią, widzimy na nim chyba dziką róże...
Jeżeli wam się podoba dajcie +1 temu postowi, wasza opinia się dla mnie liczy.